Cariere - Angajam

Cautam un nou coleg/colega pentru echipa noastra.

Vei avea posibilitatea sa activezi intr-un mediu profesional, care sa contribuie la dezvoltarea ta profesionala, alaturi de colegi pasionati si orientati catre rezultate, care sunt gata sa isi impartaseasca experientele!

Pozitie: Frontend Webdesigner

Cerinte:
- seriozitate
- creativitate
- orientare catre rezultate
- dorinta de a invata

Cunostinte:
- Responsive Web Design
- HTML / CSS / JS
- jQuery sau alta librarie asemanatoare
- Photoshop, CorelDraw / Illustrator

Abilitati bonus:
- cunostinte Wordpress
- disponibilitate deplasari

Principalele responsabilitati ale acestui post sunt:
- crearea de pagini web HTML
- design grafic logouri, bannere, etc.
- data entry

Avantaje:
- mediu de lucru placut
- program de lucru flexibil
- posibilitatea lucrului de acasa
- birou in zona usor accesibila
- bonusuri in functie de rezultate
- accent pus pe dezvoltarea personala

Salariu: 2500 lei

Pentru persoanele interesate de acest job, asteptam CV care sa includa portofoliu lucrari.

Formular contact

webprodesign.ro are politici de confidentialitate in conformitate cu directiva europeana prescurtata GDPR. Prin completarea si transmiterea acestui formular va dati acordul pentru prelucrarea datelor in scopul comunicarii si ofertarii. Pentru detalii puteti citi Politica de Protectie a Datelor.